Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na stanowiska

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Athanthatsuyaki

Athanthatsuyaki


Liczba postów : 146
Join date : 05/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyWto Paź 07, 2014 2:27 pm

Chcesz dołączyć do kadry zarządzającej? Taka możliwość istnieje! Starczy że napiszesz tutaj podanie! Nie ma wzoru, nie ma wymagań, liczymy na waszą kreatywność w składaniu podań, to też bowiem ma znaczenie w tej ciężkiej i bezwzględnej pracy.

Aktualnie wolne wakaty: Brak


Ostatnio zmieniony przez Athanthatsuyaki dnia Wto Paź 21, 2014 10:46 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Varagarv Vermillion

Varagarv Vermillion


Liczba postów : 75
Join date : 08/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Paź 11, 2014 5:03 pm

Stanowisko: MG i techniczny. We sumie to bardziej techniczny, ale z chęcią pomogę mygyować, jeśli będzie trza rąk do pracy. Taka dobra dusza od tego i tego.
Doświadczenie: 7 lat z pbfami. Admin tam, admin tu, mg, sędzia, techniczny - forów z nazw wymieniać nie będę ;c
Motywacja: Lubię mieć coś do powiedzenia.
Ilość czasu: Sporo, tak myślę.

Normalnie podanie roku.
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Liczba postów : 41
Join date : 07/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Paź 11, 2014 5:33 pm

Stanowisko: Mg mogę być w sumie jak mi dadzą jakaś mało wymagająca pracę nie będę wybredna D: xD
Doświadczenie: z 6 lat będzie już. Adminem się było tu i tam czy cuś
Ilość czasu: spora, tak myślę.
Powrót do góry Go down
Shiria

Shiria


Liczba postów : 21
Join date : 06/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Paź 11, 2014 5:55 pm

Stanowisko: Wsio.
Doświadczenie: FTPM.
Ilość czasu: Po zajęciach, codziennie patrzę na forum.
Powrót do góry Go down
Athanthatsuyaki

Athanthatsuyaki


Liczba postów : 146
Join date : 05/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyNie Paź 12, 2014 8:26 pm

Shiria - Przyjęty na MG
Aria - Wpierw chcę przyjrzeć się twojej grze, nie wiem jak piszesz, więc wolę nie przyjmować w ciemno.
Powrót do góry Go down
Shahy

Shahy


Liczba postów : 13
Join date : 08/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Paź 18, 2014 4:00 pm

Stanowisko: MG
Doświadczenie: VF, FTPM, trochę sędziowania na BW
Motywacja: Chcę poćwiczyć pisanie, wymyślanie fabuły, intryg. I wypuszczanie z głowy tego, co się tam wytworzy, w kierunku biednych, niczego się nie spodziewających, graczy.
Ilość czasu: Aktualnie sporo. Ale i tak prawdopodobnie bym prowadził 1 misję jednocześnie, żeby mi się nie odechciało/ nie zabrakło pomysłów/ nie zabrakło czasu.
Powrót do góry Go down
Athanthatsuyaki

Athanthatsuyaki


Liczba postów : 146
Join date : 05/10/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyWto Paź 21, 2014 10:46 am

Przyjęty na próbę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na stanowiska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wstęp :: Organizacja-
Skocz do:  
Mapa Świata